Úspěšný vstup našeho nového týmu juniorek U16 do soutěže.

05.10.2023 11:22

Konečně se děvčata dočkala a ostrý start do sezóny 2023 /2024 proběhl.

Dne 10. září2023 na palubovce v hale Nového Boru.

První turnaj pro kvalifikaci do soutěžních skupin byl ve znamení nervozity, jelikož na této úrovni, naše holky žádné zkušenosti neměly.

Z pozice trenéra, ale klobouk dolu, jak statečně děvčata zabojovala. V prvním zápase, proti silnému družstvu, se hned v prvním setu dostavil nečekaný úspěch a vyhraný set nám zajistil první bod do tabulky.

Prostě úspěch.

Druhý zápas byl ukončen prohrou 0:2, ale snaha a bojovnost byla opět viditelná.

Po delší pauze byl nástup na třetí zápas a tam už se vítězství dostavilo. Soupeř odešel s prohrou 0:2 a tak děvčata slavila první vítězství v letošní soutěži.

Na palubovku se dostaly všechny hráčky, i když délka jejich nasazení, byla ovlivněna stavem zápasu. Přesto se na této akci kolektiv hodně stmelil a všichni se těšíme na další zápasy. Ty proběhnou 1. října 2023 ve Varnsdorfu, opět formou turnaje. Tentokráte bude ale na přípravu trochu více času.

Bude i příležitost, s diváckou podporou na domácí půdě.Fandit našim děvčatům v hodkovické hale přijďte v neděli 5. listopadu 2023.